Grup Hakkında

Digibyte (DGB)

Digibyte (DGB)

Digibyte blockchain üzerinde hizmet veren kripto bir para birimidir. Hızlı ve güvenilir olma iddiası ile piyasaya giriş yapmış ve talep görmüş para birimlerinden biridir.  bu sayfada DGB hakkında yorum ve tavsiyeleri kullanıcıların tahminlerini bulabilirsiniz.

Users

Akış

 • cagrigungor
  DigiByte nedir?
  DigiByte, halka açık, hızla büyüyen ve çok merkezden bağımsız blok zincirdir. DigiBytes, para, bilgi, mülkiyet veya önemli dijital veriler gibi değerli nesneleri korumak için onları ideal hale getiren, yok edilemez, taklit edilemez veya saldırıya uğramayan dijital varlıktır.

  DigiBytes, DigiByte Blockchain üzerinden gönderilebilir ve sonsuza kadar, gezegendeki binlerce bilgisayarda merkezden uzaklaştırılmış değişmez bir kamu defterine kaydedilebilir.
  DigiByte nedir?
  DigiByte, halka açık, hızla büyüyen ve çok merkezden bağımsız blok zincirdir. DigiBytes, para, bilgi, mülkiyet veya önemli dijital veriler gibi değerli nesneleri korumak için onları ideal hale getiren, yok edilemez, taklit edilemez veya saldırıya uğramayan dijital varlıktır.Daha Fazlası
  Ocak 16
  0 0
 • cagrigungor
  cagrigungor created new group
  Digibyte (DGB)
  Digibyte (DGB)
  Digibyte blockchain üzerinde hizmet veren kripto bir para birimidir. Hızlı ve güvenilir olma iddiası ile piyasaya giriş yapmış ve talep görmüş para bi...
  Ocak 16
  0 0