Grup Hakkında

Electroneum (ETN)

Electroneum (ETN)

İngiliz menşeili bir altcoin olan electroneum. Çok az kişinin bildiği bir bilgi ise monero altyapısını kullanmasıdır. Çok popüler olmasının sebebi ise mobil üzerinden mining yapılmasına izin vermesi diyebiliriz. Borsalarda geçen kısaltması ise ETN
 • Created: Aralık 16 '17
 • Admin: Satoshi

Users

Akış

 • cagrigungor
  Facebook Resmi Sayfası Açıklaması;

  ETN ve YENİ DEĞİŞİMLER

  Bu resmi! Kısa süre içinde ETN'yi işlemeye ve ticaret yapmanıza izin verecek olan NEXT.EXCHANGE ile çalıştığımızı bildirmekten memnuniyet duyarız. Dev'lerimizin NEXT.EXCHANGE'daki akranlarıyla yakın çalışmaya devam etmesi ve ihtiyacımız olan tüm ölçütleri karşılamamızı sağlamak için birlikte çalışması ve değerli madeni paralarımızın 3 hafta içinde çalışacağımızı tahmin ediyoruz. iyi ellerde.

  Zaten bildiğiniz gibi, EHI ve Titanyum CEO'su Michael Stollaire ETN ile birlikte çalışıyor. Michael, büyüyen iş alanlarımız için doğru borsaları filtrelememize ve bulmamıza yardımcı oluyor. ETN'in listesinde müzakerelerde inanılmaz derecede değerli olan geniş tecrübe ve temaslara sahiptir ve yakında sizin için daha fazla haber beklemektedir.

  Michael hızlı bir şekilde takımla tamamen etkileşime girdi ve şaşırtıcı bir oranda değişim sürüyor. Bugün itibariyle hızlı yolculuk uygulamasında 3 borsa zaten sahibiz ve şu anda tüm ayrıntıları sizinle paylaşmak isteriz, sıkı uygulama ölçütleri dudaklarını sıkıca kapattı! Eminim ki sızıntıların, yalnızca sinir bozucu gecikmelere neden olacak uygulama sürecimizi ciddi olarak engelleyebileceğini takdir edersiniz. Bununla birlikte, borsalardan duyuru duymak için çok fazla beklemek zorunda kalmamamız gerektiğini söyledi.

  Michael'ın gücü açıkken, stratosferin bu noktaya gelmesi için delikler açtığımız açıktır. Şimdi bekleyen bir oyundur, bu yüzden, madalyonumuz için harika temeller oluştururken süreç süreci ilerledikçe sabırlı olalım.

  Kapanışla, sadece 2 aydır canlı olduğumuzu hatırlatalım; diğer madalyonların hayal edebileceği kısa sürede büyük ilerlemeler kaydettik. Başarımızın büyük bir kısmı sizin için topluluklardan kaynaklanmaktadır. Sebep sizsiniz, değişimin sürücüleri sizsiniz ve tüm şaşırtıcı desteğiniz için SİZİN AŞKIMIZ.

  Teşekkür ederim!

  Facebook Resmi Sayfası Açıklaması;

  ETN ve YENİ DEĞİŞİMLER

  Bu resmi! Kısa süre içinde ETN'yi işlemeye ve ticaret yapmanıza izin verecek olan NEXT.EXCHANGE ile çalıştığımızı bildirmekten memnuniyet duyarız. Dev'lerimizin NEXT.EXCHANGE'daki akranlarıyla yakın çalışmaya dev...Daha Fazlası
  Ocak 16
  0 0
 • cagrigungor
  cagrigungor joined group
  Electroneum (ETN)
  Electroneum (ETN)
  İngiliz menşeili bir altcoin olan electroneum. Çok az kişinin bildiği bir bilgi ise monero altyapısını kullanmasıdır. Çok popüler olmasının sebebi ise...
 • cagrigungor
  cagrigungor just joined this group
  Ocak 16
  0 0
 • admin
  Electroneum başarılı bir yolda ilerliyor gibi görünüyor ancak başlangıçtaki hedeflerinde çok büyük değişiklikler oldu en büyük projelerinden biri olan mobil mining yalan oldu telefondan mining oldukça zor ve kazançsız üstelik sadece android üzerinden yapılabiliyor.
  Ocak 14
  0 0
 • admin
  Electroneum almak için şu an tek yol cryptopia borsası ancak diğer büyük borsalara girmek için uzun süredir uğraşıyorlar hitbtc ile sona kadar gelmişlerdi siteden kaldırmışlar bunun anlamı ya onaylandı ya da hiç girmeyecek. İzleyelim görelim.
  Ocak 14
  0 0
 • admin
  Electroneum iyi bir çıkış yaptı bazı aksiliklere rağmen hala funları bulunuyor. Sanırım büyük bir borsaya girince ciddi bir çıkış yakalayacak.
 • admin
  admin just joined this group
 • Satoshi
  0,01 dolar ile giriş yaptık şimdiden 10 kata yakın kazandırttı. Token çıkarken biraz kalbimizi kırdılar ama bu coin'den umutluyum.