Grup Hakkında

EOS

EOS

Eos'da Ethereum tabanlı bir token olup Cayman Island bölgesi merkezlidir. Bu grup üzerinde EOS hakkında yorum tavsiye ve soruları bulabilir kendi içeriklerinizi paylaşabilirsiniz.

Toplam Coin Miktarı:  900 milyon

Users

Akış

 • cagrigungor
  1. EOS.IO yazılımı nedir?
  EOS.IO, merkezi olmayan uygulamaların dikey ve yatay ölçeklendirilmesini ("EOS.IO Yazılımı") sağlamak üzere tasarlanmış bir blokçık mimarisi tanıtan bir yazılımdır. Bu, üzerinde uygulama oluşturulabilen işletim sistemi benzeri bir yapı ile gerçekleştirilir. Yazılım, hesaplar, kimlik doğrulama, veritabanları, zaman uyumsuz iletişim ve uygulamaları birden fazla CPU çekirdeği ve / veya küme arasında zamanlama sağlar. Elde edilen teknoloji, saniyede milyonlarca işlemci ölçekleme potansiyeline sahip bir blokçık mimarisi, kullanıcı ücretlerini ortadan kaldırıyor ve merkezi olmayan uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirilmesine olanak tanır. Daha fazla bilgi için lütfen EOS.IO Technical White Paper'ı okuyun .

  2. Kimler EOS.IO Yazılımını kuruyor?
  Blockhone, Cayman Adaları şirketten muaftır, EOS.IO Yazılımını geliştirmektedir. Şirket, dünya genelinde çalışan ve danışmanlarla çalışarak, blok zincir yazılım geliştirme de dahil olmak üzere iş seviyesinde teknoloji çözümleri üzerinde yoğunlaşıyor. Block.one hakkında daha fazla bilgi için lütfen block.one adresini ziyaret edin .

  3. EOS.IO Yazılımı, açık kaynaklı yazılım lisansı altında serbest bırakılacak mı?
  Evet, geliştirme aşamasının sonunda, block.one geliştirdiği EOS.IO Yazılımını bir açık kaynaklı yazılım lisansı ile serbest bırakacak.

  4. EOS belirteçleri nedir?
  EOS belirteçleri, ilgili ERC-20 akıllı sözleşmesine ("EOS Tartışmaları") göre Ethereum blok zincirinde dağıtılan ERC-20 uyumlu işaretlerdir.

  5. EOS Belirteçleri'nin hangi özellikleri, kullanımı veya nitelikleri var? EOS Token'leri EOS.IO Yazılımını benimseyen bir blok zincir üzerinde kullanılabilir mi?
  block.one EOS.IO Yazılımını kuruyor ancak açık kaynaklı EOS.IO Yazılımı'nı ("EOS Platformu") benimseyen genel bir blok platformunu yapılandırmayacak ve / veya başlatmayacaktır. Bir EOS Platformunun başlatılması, block.one ile ilgisiz olan topluluğun üyeleri tarafından gerçekleştirilecektir. EOS Platformunu başlatan üçüncü taraflar, EOS.IO Yazılımını, EOS Platformunu başlatmadan önce, sırasında veya sonrasında silebilir, değiştirebilir veya ekleyebilir.

  EOS Simgesinde herhangi bir kullanım, amaç, nitelik, işlevsellik veya özellik de dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın açık veya ima edilen herhangi bir hak, kullanım, amaç, nitelik, işlev veya özellik bulunmamaktadır.

  6. EOS ne anlama gelir?
  EOS'un farklı insanlara farklı şeyler anlamına geldiğine inanıyoruz. EOS'un ne anlama geldiğini veya neye dayanması gerektiğini çok sayıda şaşırtıcı yorumu ile karşıladık, biz de kendimizi resmen tanımlamamaya karar verdik.

  7. EOS Simgesi dağıtımı nasıl çalışır?
  EOS Simgesi dağıtımı, 26 Haziran 2017'den 13:00 UTC'ye kadar 341 günde gerçekleşecek. Bir milyar (1.000.000.000) EOS Simgesi aşağıdaki çizelgeye göre dağıtılacaktır:

  200,000,000 EOS Simgesi (dağıtılacak toplam EOS Simgesi miktarının% 20'si) 26 Haziran 2017'den 13: 00'a kadar başlayan ve 1 Temmuz 2017'de 12:59:59 UTC'de biten 5 günlük süre boyunca dağıtılacaktır. ("Birinci Dönem").

  700.000.000 EOS Simgesi (dağıtılacak toplam EOS Simgesi miktarının% 70'i) her biri 1 Temmuz 2017'de 13:00: 00 UTC'de başlayarak her biri 2.000.000 EOS belirteçinin 350 ardışık 23 saatlik periyotlarına eşit olarak bölünecektir.

  100.000.000 EOS (dağıtılacak toplam EOS Simgesi miktarının% 10'u) block.one için ayrılmıştır ve Ethereum ağı üzerinde işlem göremez veya transfer edilemez.

  5 günlük süre sonunda ve yukarıda belirtilen 23 saatlik periyot sonunda, yukarıda belirtilen belirlenen EOS Tebliği sayısı, toplam etere ("ETH") dayalı olarak tüm yetkili satın alıcılar arasında orantılı olarak dağıtılacaktır. ) bu dönemlerde sırasıyla aşağıda belirtilen şekilde katkıda bulunmuştur:  Nerede:

  a = Dönem içinde yetkili bir alıcı tarafından toplam ETH.

  b = Dönem içinde dağıtım için mevcut toplam EOS Simgesi sayısı.

  c = Dönem boyunca tüm yetkili alıcılar tarafından sağlanan Toplam ETH.

  Bir de , örneğin:

  Bir dönem boyunca 20 EOS simgesi mevcuttur.

  Bob, 4 ETH katkıda bulunur ve Alice, dönem boyunca 1 ETH katkıda bulunur. Dönem sona ermektedir.

  Dönem içinde 20 EOS Simgesi için toplam 5 ETH katkıda bulunulduğundan, katkıda bulunan 0,2 EED için her biri 1 EOS Simgesi dağıtılacaktır. Bu nedenle Bob, 16 EOS Simgesi alır ve Alice, 4 EOS Simgesi alır.

  8. Bu belirteç dağıtım yöntemi neden seçildi?
  Bir çok belirteç dağıtımı yalnızca az miktarda kişinin katılmasına izin verir. EOS Simgesi dağıtımı yapısı, insanlar istedikleri takdirde katılmaları için yeterli bir süre sağlayacak ve aynı zamanda insanlara EOS.IO Yazılımı gelişimini, EOS Simgeleri satın almayı kararlaştırmadan önce görme fırsatı tanıyacak şekilde oluşturuldu.

  9. EOS Token dağıtımı başlamadan önce herhangi bir EOS Token pre-sale veya EOS Token'leri edinme yolları vardı mı?
  Yok hayır.

  10. Neden İlk Dönemde dağıtım için mevcut EOS Tonu sayısı daha yüksektir?
  (1) EOS Tebliği için aldığımız şu anki ilgi ve talebi karşılamak için: EOS Tepki dağıtımının İlk Süresince (yani ilk 5 gün) mevcut olan EOS Tepkileri sayısı sonraki dönemlerden daha yüksektir; ve (2) EOS Tartışmalarının erken aşamalı fiyat keşfinin daha doğru bir şekilde saptanmasına yardımcı olmak.

  11. Neden kurucular EOS Simgeleri blok.one için ayrılıyor?
  Kurucu simgeleri, block.one'un çıkarları EOS Token dağıtımına katılanlarla aynı doğrultuda olduklarından emin olmak için topluluktan aldığımız geribildirim uyarınca engellemeye ayrıldı. Kurucu simgeleri toplam EOS Simgesi dağılımının (veya 100.000.000 EOS Simgesi) ("Kurucu Simgeleri")% 10'unu temsil eder. EOS Token dağıtımı akıllı sözleşmesi, block.one'un EOS Token dağıtım süresi boyunca Kurucu Simgelerini ticarete veya transferine izin vermez.

  EOS.IO Yazılımını benimseyen bir EOS Platformu piyasaya sürülürse, block.one tarafından geliştirilen varsayılan EOS.IO Yazılım yapılandırması, bu tür EOS Platformu uyarınca dağıtılan yeni kurucu simgeleri kilitleyecek ve bu tür belirteçlerin 10.000.000'ını (% 10) serbest bırakacaktır 10 yıldır genesis bloğunun her bir yıl dönümü yıldönümünde bir kişiye engel olmak. Yukarıda belirtildiği gibi, EOS Platformunun EOS.IO Yazılım yapılandırması, block.one dışındaki birisi bir oluşum bloğunu başlatıp bir blok zinciri başlattığında nihai olarak topluluk tarafından belirlenecektir.

  12. EOS Token dağıtımına nasıl katılabilirim?
  EOS Token dağıtımına katılmak için Ethereum uyumlu bir cüzdan veya özel anahtarları yalnızca sizde tuttuğunuz bir uygulamaya ihtiyacınız olacaktır. Özel anahtarlar, kriptografik belirteçlerin aktarımı gibi akıllı sözleşme işlevleriyle doğru şekilde etkileşim kurmak için gereklidir. Eter ("ETH") doğrudan şifreleme değiş tokuş branşlarından, yalnızca ETH uyumlu bir cüzdandan göndermeyin.

  EOS Simgeleri satın almaya ilişkin ayrıntılı bilgi ve öneriler için burayı tıklayın

  13. Hangi ETH uyumlu cüzdanlar önerilir?
  Aşağıdakilerden birini kullanmanızı öneririz:

  MetaMask (Chrome tarayıcı eklentisi); veya

  MyEtherWallet (karşıdan yükleme gerekli değil).

  Aşağıdaki cüzdanların uyumsuz cüzdan olduğu bilinmektedir ; Bu tam bir liste değildir . EOS Token dağıtımına katılmak için aşağıdaki cüzdanlardan hiçbirini kullanmayın:

  Herhangi bir Bitcoin değişimi

  Herhangi bir Ethereum değişimi

  Jaxx

  göç

  Coinbase

  Poloniex

  deniz canavarı

  Bitstamp

  Bitfinex

  Bittrex

  Cex.io

  14. EOS Simgeleri için minimum bir satın alma var mı?
  EOS Token dağıtımının herhangi bir döneminde kabul edilen asgari katkı 0.01 ETD'dir. Daha az katkı payı reddedilecektir.

  Ayrıca, herhangi bir başlangıç ​​bloğu konfigürasyonunun şişmesini en aza indirgemek için, EOS.IO Yazılımı temelinde EOS Platformunu yapılandıran ve başlatan kişi, 1 EOS Token'den daha düşük veya daha düşük bir miktarda tutan herhangi bir ETH cüzdanını yoksayabilir. Bununla birlikte, bunun sonuçta EOS Platformunu yapılandıran ve başlatan kişi tarafından kararlaştırılacaktır.

  15. EOS Token dağıtımının belirli bir döneminde ETH'ye ne kadar katkıda bulunduğunu nasıl görebilirim?
  Her güncel dönem boyunca alınan ETH miktarı eos.io web sitesinde gösterilecektir. Önceki dönemlerde katkıda bulunan ETH geçmişi Ethereum blok zincirinde izlenebilir.

  16. EOS Simgesi başına ödenen ETH tutarını sınırlamak mümkün müdür?
  Hayır, o dönem için tüm ETH alıncaya kadar belirli bir dönemin fiyatını bilmek mümkün değildir ve belirli bir dönemin son dakika veya saniye içinde katkıda bulunursanız, ETH'niz için alınacağını garanti etmenin hiçbir yolu yoktur O dönem. Lütfen, Satın Alma Sözleşmesinde belirtilen teknik riskler de dahil olmak üzere EOS Simgeleri satın alma ile ilgili tüm riskleri gözden geçirin.

  17. Neden ABD vatandaşları, sakinleri veya birimleri EOS Tebliği satın alamaz?
  ABD vatandaşlarının, sakinlerinin ve şirketlerinin, Birleşik Devletlerin birçok eyaletinde farklı düzenlemelerle ilişkili lojistik sorunlardan bazıları nedeniyle belirteç dağılımında EOS Simgeleri satın almamaları kararlaştırıldı. block.one, EOS Simgelerinin veya EOS Simgelerinin kendilerinin menkul kıymet, emtia, menkul kıymet veya emtia üzerine takas veya benzeri finansal araçlar olduğuna inanmazlar. EOS Tartışmaları yatırım amaçlı veya spekülatif amaçlı değildir ve bir yatırım türü olarak düşünülmemelidir. Bununla birlikte, ABD vatandaşları, sakinleri ve kurumları, EOS Simgeleri satın almama veya satın almama girişiminde bulunmamalıdır.

  18. EOS Token dağıtımına katkıda bulundum. EOS Kimliği ne zaman alırım?
  Her dönemin sonunda, Ethereum blok zincirinde ERC-20 uyumlu bir gösterge olarak tahsis edilmiş herhangi bir EOS Tartışması talep edebilirsiniz. EOS Simgelerinizi nasıl talep edeceğinizle ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen eos.io adresini ziyaret edin .

  19. EOS Kimliği aktarılabilir mi?
  Block.one, EOS Simgelerinin aktarılabilirliğinde hiçbir şekilde rol oynamayacak olsa da, EOS Simgeleri, EOS Simgesi dağıtımı döneminde üçüncü taraflar tarafından işletilen platformlarda veya bir meslektaşlar arası olarak aktarılacaktır. EOS Simgeleri, 1 Haziran 2018'de 22:59:59 UTC'de gerçekleşecek olan son EOS Simgesi dağıtım süresinin bitimini izleyen 23 saat içinde Ethereum blok zincirinde sabitlenir (devredilemez) .

  20. EOS Simgeleri aktarırken şebeke ücreti var mı?
  Evet, EOS Simgesi bir ERC-20 uyumlu işarettir; Bu nedenle, transferler Ethereum ağı üzerindeki diğer tüm işlemler gibi ETH masraflarına tabi olacaktır.

  21. EOS Platformunda yerel şifreleme simgelerini ne zaman alacağım?
  Yukarıda belirtildiği gibi EOS Simgeleri, 1 Haziran 2018'de 22:59:59 UTC'de gerçekleşecek olan son EOS Simgesi dağıtım periyodunun bitiminden 23 saat sonra Ethereum blok zincirinde sabitlenecek (devredilemez) hale gelecektir. Bu noktada EOS Simgesi dağıtım işlemi tamamlanmış olacak ve EOS.IO Yazılımını benimseyen bir EOS Platformu başlatmak isteyen herkes, EOS genel anahtarlarını devletten EOS Simgesinin sabit dengelerine eşleyen bir JSON dosyası oluşturabilecektir Ethereum blok zincirinin

  EOS.IO Yazılımı, EOS.IO Yazılımı'nı benimseyen herhangi bir EOS Platformunun, bu tür bir blok zincirindeki belirteçlerden önce ("Blok Zincir İşaretleri") toplam yayınlanan ve olağanüstü EOS Atama Belgelerinin en az% 15'inin sahiplerinin onaylanmasını gerektiren şekilde oluşturulmuştur. transfer edilebilir. Başka bir deyişle, EOS.IO Yazılımı kabul edilirse, bu tür blok zincirlerde alınan Blok zincir İşaretlerin devredilebilir olabilmesi için, bir veya daha fazla blok zinciri benimsemek için ihraç edilmiş ve olağanüstü EOS Simgelerinin en az% 15'ini elindeki sahiplerin sorumluluğu olacaktır .

  Block.one herhangi bir EOS Platformunu yapılandırmayacak ve / veya başlatmayacak olduğu için, block.one, EOS.IO Yazılımının ne zaman, nasıl veya ne şekilde alınacağı veya uygulanmadığı veya EOS Platformunun ne zaman ya da ne zaman başlatılacağı konusunda bir denetime sahip olmayacaktır. Bu nedenle, beklememelisiniz ve şimdi veya gelecekte başka şifreleme belirteçlerini veya dijital varlıkları alacağınız konusunda bir garanti yoktur.

  22. ETH'ye katkıda bulunamıyorsam veya EOS simgelerimi almazsam ne olur?
  EOS Simgesi dağıtımı sözleşmesi, EOS Simgesi akıllı sözleşmesi ve EOS Simgeleri, herhangi bir şekilde herhangi bir blok.one tarafından yapılan beyan, garanti, taahhüt veya garanti olmaksızın "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu" şekilde sunulmaktadır. EOS Simgesini satın almadan önce, kendi muayene ve soruşturmanızı gerçekleştirdiğinizden emin olmanız ve Satın Alma Sözleşmesinde belirtildiği şekilde EOS Simgeleri satın alma ile ilişkili risklerin tamamını dikkatle incelemelisiniz. EOS Simgeleri alımları iade edilemez ve satın alımlar iptal edilemez. Hiçbir koşulda, satın alınan EOS Simgeleri veya EOS Simgeleri satın alamamanız için para veya tazminat alma hakkına sahip olmayacaksınız.

  23. EOS Simgesi dağıtımından elde edilen gelir nereye gidiyor?
  EOS Token dağıtımından sağlanan gelir, block.one geliridir.

  24. Block.one'un kullanmayı planladığı şey EOS Token dağıtımından ne gelir?
  Özel bir şirket olarak EOS Token dağıtımının gelirleri tamamen kendi takdirine bağlı olarak block.one tarafından kullanılacaktır. block.one, gelirlerin bir kısmını genel idare ve işletme masrafları için kullanmayı ve işletmelerin blok zincirde işlerini yeniden hayal etmelerini veya kurmalarını sağlamaya yardımcı olacak bir blokaj danışmanlığı şirketi kurmayı, daha yararlı açık kaynaklı yazılım geliştirmeyi amaçlamaktadır EOS.IO Yazılımını kullanarak merkezi olmayan uygulamaları oluşturmak ve topluluğa vermek.

  25. Neden EOS Token dağıtımından elde edilen gelirler bir kuruluşa veya diğer kar amacı gütmeyen bir kuruluşa bağışlanmıyor?
  EOS.IO Yazılımını benimseyen blok zincirleri, ağın büyümesine veya bakımına yardımcı olması için bir vakıf veya kar amacı gütmeyen bir organizasyona ihtiyaç duymaz; çünkü bu tür blok zincirler kendi kendini finanse edeceklerdir. EOS.IO Yazılımı temel alınarak, EOS.IO Yazılımı'nı benimseyen herhangi bir blok zincirin, bu blok zincir belirteçlerinde yılda yüzde beş oranında doğal enflasyon oluşturacağı ve bu onayların doğrulanmasıyla bağlantılı olarak platformun blok üreticilerine dağıtılacağı düşünülmektedir platform üzerindeki işlemlerden ve bu tür mülk sahiplerinden en fazla oy alan en akıllı ilk sözleşmeler veya teklifler. Bu durumda, böyle bir blok zincir büyüme, gelişme ya da bakım için herhangi bir vakıf, kuruluş ya da bireye bağımlı olmayacaktır.

  26. EOS Token dağıtımına katkıda bulunmak için bir engel var mı?
  Hayır, EOS Token dağıtım süresinin tamamı boyunca, block.one aşağıdakilerin hiçbirini yapmaz:

  block.one herhangi bir yolla EOS Simgelerini satın almayacaktır;

  blok.one hissedarlarına herhangi bir temettü ödemeyecektir; ve

  block.one herhangi bir hisse geri dönüşü gerçekleştirmeyecek.

  block.one, bağımsız bir denetim raporu yayınlayarak, bağımsız bir denetim raporu yayınlayarak , EOS Token dağıtımı döneminde veya EOS Telefonu işlemlerinde EOS Tartışmaları satın almadığını güvence altına alan başka bir denetçi ile bağlantı kurmayı planlamaktadır ( EOS Tebliği dağıtımının gelirlerini kullanarak bu amaçlar). Bu rapor, eos.io web sitesinde kamuya açıklanacaktır .
  1. EOS.IO yazılımı nedir?
  EOS.IO, merkezi olmayan uygulamaların dikey ve yatay ölçeklendirilmesini ("EOS.IO Yazılımı") sağlamak üzere tasarlanmış bir blokçık mimarisi tanıtan bir yazılımdır. Bu, üzerinde uygulama oluşturulabilen işletim sistemi benzeri bir yapı ile gerçekleştirilir. Yazılım, ...Daha Fazlası
  Ocak 18
  0 0
 • cagrigungor
  cagrigungor uploaded 1 new photo to Görsel Akışı album
  Ocak 18
  0 0
 • cagrigungor
  cagrigungor created new group
  EOS
  EOS
  Eos'da Ethereum tabanlı bir token olup Cayman Island bölgesi merkezlidir. Bu grup üzerinde EOS hakkında yorum tavsiye ve soruları bulabilir kendi içer...
  Ocak 18
  0 0
'':
fade
slide
Rating: