• cagrigungor
  Şuan girişler artmaya başladı bence bi 10 gün içinde tekrar yukarı çıkacak, 60.000 adet var elimde satsam kardayım ama bu balinalara inat satmayacağım, en az 3 ay daha elimde tutmayı düşünüyorum bu yatırımı unuttum artık ara sıra girip bakacağım duruma ona göre hareket edeceğim. Ben birkaç ay içinde 1$ 'ı geçeceğine inanıyorum.

  Toplam 0.2172 btc yatırım yaptım, herkes kazanırken herşey güzeldir hiç kötü söz söylenmez, bişey size kaybettirmeye başladığından ondan kötüsü yoktur, kısa yoldan zengin olmak diye bişey yok arkadaşlar bunu artık öğrenin, bunu öğrenemediğinizden dolayı yabancı borsa uzmanları sizlerin yatırımlarını bi güzel çekiyorlar sonra burada ağlıyorsunuz.

  Adamlar bu işin uzmanı olmuşlar sizler ooo çok yükseliyor şu bunu dedi bu bunu dedi demekki bundan almalıyım diyip alıyorsunuz bırakın artık bu şekilde yatırım yapıp kendinize yatırımcı demeyi, bu resmen fırsatçılıktır yatırımcılık değildir.

  Yatırımcı adam herşeyi en ince ayrıntısına kadar araştırıp yatırım yapar ve bilmediği işe kolay kolay girmez.Siz hem bilmediğiniz işe yatırım yapıyorsunuz hem de onun bunun lafıyla bu işlere girip sonra Tron şunu yaptı Tron bizi soydu diyorsunuz. Tron size ne yapsa hakkıdır. Eğer borsa işlerinden anlamıyorsanız, sabırlı değilseniz, kendi aklınız yoksa bu işlere girmeyin! Alıntı:Facebook
  Şuan girişler artmaya başladı bence bi 10 gün içinde tekrar yukarı çıkacak, 60.000 adet var elimde satsam kardayım ama bu balinalara inat satmayacağım, en az 3 ay daha elimde tutmayı düşünüyorum bu yatırımı unuttum artık ara sıra girip bakacağım duruma ona göre hareket edeceğim. Ben birkaç ay içinde...Daha Fazlası
  Ocak 16
  0 0